Ból brzucha i pleców w 16 tygodniu ciąży

dzien dobry jestem w 16 tygodniu ciazy i bola mnie brzuch i krzyz w dole plecow bol jest taki jakbym miala dostac miesiaczke co moze byc przyczyna

Milena Lubowicz

Proponuję wziąć no-spę. Gdyby ból nie ustąpił i nadal był bardzo uciążliwy proszę udać się szybciej do ginekologa. A w przypadku wystąpienia niepokojących objawów bezzwłocznie udać się do szpitala.
Pozdrawiam