Ból brzucha i probiotyki u niemowlaka

Szukam pomocy bo moja pediatra kazała mi odstawić biogaia kiedy moja córka dostała zaparcia i od 3 dni nie robi kupki. Jak miała luźne stolce kazała podawać i to ją wyleczyło a teraz nie może się załatwic i boli ją brzuszek a ma zaledwie 6 tygodni. Pomocy!

a jakie mleko pani daje? bo na piersi czasem dziecko robi co 3-4 dni, poza tym czasem po witaminie D3 robią się zaparcia albo po sztucznym mleku. Można podawać mleko Bebilon komfort- na zaparcia