Ból brzucha i problem z wypróżnianiem jako skutek uboczny picia naparu z dziurawca

Witam. Od okolo 12 dni codziennie wieczorem zaparzam męzowi herbate z dziurawca ( zawsze wieczorem) . od ok3-4 dni moj mąz mowi ze po jej wypiciu zaczyna go bolec brzuch i jego rano przestał sie wyprozniac ( i tak robi to dosc czesto ok 3-4 razy dziennie) , Czy moze to byc skutek uboczny picia naparu z dziurawca ?

Witam,

nie spotkałam się z sytuacjaą, aby to dziurawiec powodował opisane przez Panią dolegliwości. Nie mniej jednak może to być kwestia indywidualna i jeżeli objawy pojawiają się po wypiciu naparu to proszę odstawić

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk