Ból brzucha i problemy gastrologiczne po zjedzeniu zepsutego mięsa

Witam . Dokładnie 22 lutego w pracy zjadłam chyba zepsute mięso niestety nie było czuć ze sie zepsuło . Na drugi dzień zaczal mnie bolec cos brzuch wieczorem w sobotę zacZely sie biegunki w niedziele to juz całkowicie sie pogorszył stan i biegałam co chwile do toalety ponieważ męczyły mnie biegunki co ugryzłam kanapkę to szlam do toalety piłam smecte gorzkie herbaty wodę ale nic nie pomagało poNiej brałam stoperan jak zawsE pomagał to nic tym razem . Do dziś siedzę w domu ponieważ boli mnie strasznie brzuch tak jakby mi sie paliły jelita i w środku odbytu co to moze byc ???? Biegunek na ten czas juz nie mam . Czy to cos poważnego

Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza, bez badania niestety nie jestem w stanie pomóc. Pozdrawiam