Ból brzucha i problemy z koncentracją

Witam! Problem mam taki od jakiegos czasu bolal mnie vrzuch i ogolnie nie czulem sie dobrze ale wiedzialem co musze zrobic i czulem motywacje itp zeby to jakos osiagnac sle tez duzy stres, teraz gdy ten stres osiagnal duzy poziom to tak jakbym sobie uswiadomil ze nie chce go miec bo mnie to niszczy i nagle zaczela mnie bolec glowa, nie moge sie skupic na niczym, mysle wolniej i reaguje tez jakbym byl niesprawny umyslowo - choc stresu nie czuje :/ ale tez motywacji tylko chce mi sie spac ;/

Jadwiga Broniś Psycholog, Kielce

witam. Najlepiej zgłosić się do psychoterapeuty-im wcześniej tym lepiej. Można nauczyć się lepiej rozpoznawać sposoby radzenia sobie ze stresem. Jadwiga Broniś- psycholog,psychoterapeuta

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza