Ból brzucha i silne krwawienie a zapalenie przydatków

Mam 32 lata. Od piątku (07.03.) plamię (w piątek byłam w 19 dc), w sobotę to juz nie było plamienie tylko mocne krwawienie, nie był to jednak okres. Do tego dochodzi ból w lewej stronie brzucha, promieniujący do pleców.Dzisiejsza wizyta u lekarza nie uspokoiła mnie. Usg nic nie wykazało, oprócz płynu w zatoce douglasa i ciałka żółtego w jajniku. Bardzo bolało przy badaniu. Styczniowa cytologia jedynie wskazała na stan zapalny. Dostałam Azitrok antybiotyk.Czy może to być zapalenie przydatków?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą wskazywać na zapalenie przydatków. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.