Ból brzucha i skrzep z pochwy a pęknięcie torbieli krwotocznej

na 14 dni przed miesiączką miałam ból brzucha i wyszedł mi skrzep z pochwy czy to mogło być pęknięcie torbiela krwot. którą stwierdzono u mnie i czy jest to niebezpieczne? mam 26 lat

Piotr Pilarski

Jest to krwawienie z dróg rodnych. Powinna udać się Pani do ginekologa aby znalazł jego źródło.

Pozdrawiam.