Ból brzucha i śluz. Co to może oznaczać?

Witam
Od jakiś pięciu dni miewam bóle brzucha, a moja pochwa wydziela obficie żółtawo-zielonkowaty śluz, który ma konsystencję trochę twarogowatą.
Co to może oznaczać?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Dolegliwości bólowe brzucha oraz patologiczna wydzielina z pochwy mogą być objawami stanu zapalnego dróg rodnych. Upławy o konsystencji twarożku zazwyczaj są spowodowane infekcją wywołaną przez grzyby.

Natomiast upławy żółto-zielonkawe mogą być wynikiem infekcji bakteryjnej. Stanom zapalnym dróg rodnych zazwyczaj towarzysza świąd oraz pieczenie.

Aby wyjaśnić co jest przyczyną tych objawów proponuję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam