Ból brzucha i śluzowate kupki u noworodka

witam,mój dwutygodniowy synek robi kupki ze sluzem cały czas czy to normalne?przy tym boli go brzuszek pręży sie i podkurcza nóżki. czy ten sluz jest niebezpieczny?dodam ze karmie piersią.

widać ze ma problemy z trawieniem, proszę w swojej diecie odstawić produkty mleczne, a synkowi podawać Dicoflor (bakterie jelitowe pomagające trawić) poza tym przed każdym karmieniem podac 5 kropli Espumisanu lub Sabbsimplex (niemiecki) . Poza tym nosić synka w pozycji "fasolki" , a nóżkami robić delikatnie gimnastyczkę "rowerek", i masować brzuszek , jak to nie pomoże to podać Delicol ( preparat zawierający enzym pomagający trawić mleko)