Ból brzucha i spóźniony okres a starania o dziecko

Witam. Od czerwca staram się z mężem o dzidziusia. 09.11.2014r. miałam dostać miesiączkę. Cykl mam co 30 dni. Dziś rano kupiłam test ciążowy ale nie zdążyłam go zrobić. Od trzech godzin boli mnie brzych i właśnie dostałam okres. Czy to normalne że się tak spóźnił. Z góry dziękuję za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Czasem może się zdarzyć opóźnienie. A czy nigdy tak wcześniej nie występowało? W razie jakichkolwiek dolegliwości proponuję zgłosić się do ginekologa.