Ból brzucha i stany podgorączkowe

witam od 3dni borykam się z bólem brzucha ( podbrzusze, koło pępka, czasem z lewej i czasem z prawej strony) towarzyszą temu stany podgorączkowe 37.4 37,5, brak apetytu. Ból jest co jakis czas i jest chwilowy oraz do wytrzymania. Czy to może być wyrostek czy raczej zatrucie pokarmowe? Dodam ze pare dni wczesniej zdarzyło mi sie skonsumować nieświeżego kurczaka przypadkiem.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej zatrucie pokarmowe/ kolka jelitowa, jeśli objawy nie ustąpią lub sie nasila sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam