Ból brzucha i trudności z wypróżnianiem

witam juz trzeci tydzień boli mnie brzuch na usg wątroba trzustka śledziona dobrze duża ilość gazów jelitowych poszerzone pętle jelitowe i niewielka ilość płynów w jamie douglasa usg ginekologiczne dobre a brzuch boli nadal już nawet nie wiem w którym miejscu ucisk w dole brzucha ból żołądka co mi może dolegać jakie mam jeszcze zrobić badania środki rozkurczowe nie działaja zioła również trudności z wypróżnieniem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładnego zebrania wywiadu, zbadania Pani oraz wykonania dodatkowych badań obrazowych. Tak naprawdę może być konieczna nawet hospitalizacja. Przede wszystkim proszę jednak skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.