Ból brzucha i uczucie ciężkości

witam od kilku dni mam dziwne ruchy w brzuchu przypominają ruchy płodu choć w ciąży na pewno nie jestem.Mam uczucie ciężkości i jakby mi powietrza brakowało ale nie boli.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek rozpoznanie. W celu wyjaśnienia problemu sugeruję konsultację z lekarzem POZ.