Ból brzucha i wymioty a kamienie w nerkach

dobry wieczór mojego męża od pewnego czasu boli brzuch jest wzdęty i zbiera mu się na wymioty i przy tym boli go głowa 3 tygodnie temu wykryto u niego kamienie w nerkach 14 mm i 12mm cięzko pracuje śpi miedzy 23 a 7 ranno

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Mąż powinien udać się na wizytę do lekarza.