Ból brzucha i wymioty a zatrucie pokarmowe

Witam serdecznie , od ok 7 godzin boli mnie brzuch (miewalam częste problemy z bolem brzucha kilka lat temu, obecnie mam 18lat) jednak ból chwilami ustępuję. Pojawily się wymioty, podejrzewam ze jest to zatrucie pokarmowe, poniewaz wczoraj w ogromnym pospiechu przelykalam kęsy jabłka, do tego pewnie bakterie też zrobiły swoje. Piję herbatę z melisy i lipy. Czy jest koniecznosc wizyty u lekarza, czy jest to tylko zatrucie pokarmowe, które niedługo przejdzie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na chwilę obecną można podejrzewać błąd dietetyczny lub infekcję wirusową. W przypadku nieustępowania dolegliwości proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam