Ból brzucha i wzdęcia wieczorem

Witam od 2 dni bardzo mnie meczy bol brzucha...brzuch jest wzdety ale co najgorsze zawsze bardziej odczuwam te dolegliwosco wieczorem..w dzien jest nawet niezle

Witam,
ma Pani dość niespecyficzne dolegliwości.
Nie napisała Pani czy związane są z przyjmowanymi posiłkami, czy występują w związku z wysiłkiem fizycznym, ile trwają, jaka jest dokładna lokalizacja bólu i w której fazie cyklu miesiączkowego jest Pani obecnie.

Może Pani spróbować preparatów dostępnych bez recepty w aptece na dolegliwości tego typu - leki rozkurczowe (No-Spa, Espumisan).

Jeżeli dolegliwości będą się nasilać lub nie ustąpią w ciągu 7 dni, zalecałabym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu i wykonanie badania USG jamy brzusznej.

Pozdrawiam serdecznie!