Ból brzucha i zaparcia oraz torbiel jajnika

Witam moja mama ma 43l od jakiegoś czasu skarzyla się na bol brzucha i zaparcia. W kwietniu tego roku odkryto torbiel na jajniku i polip na macicy przeszła zabieg lyzeczkiwania,skarżyła się na bol brzucha i na wzdety brzuch,w czerwcu gdy dostała okres miała bardzo duze skrzepu i się przestraszyla ,pojechała na USG dopodchowowe ale wynik był nie tresciwy. Bardzo się martwie szczegolnie ze jest ten torbiel na jajnikunponad to podobno jajnik może być przyklejone do jelita. Proszer o odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto przeprowadzić diagnostykę w kierunku nieprawidłowości w obrębie przewodu pokarmowego. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.