Ból brzucha i zawroty głowy oraz permanentny stres

w ostatnim czasie boli mnie brzuch czesto po pawej stronie i kręci mi się w głowie kiedyś mniej a teraz juz prawi codziennie czuje sie jak bym zarz miała się pzewrócić . czy to może być przez to że prawie nic nie jem albo przez stres na praktykach . bo to juz mnie zalamuje że cały czas się stresuje i aż od tego częso mi się ręće i ogólnie ja cała i już psychicznie nie moge wyczymać tego bo nic mi się nie układa ani w szkole ani na praktykach , juz niekiedy mysle zeby zasnac i sie nie obudzic .

Proszę udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Tam będzie mogła Pani skorzystać z pomocy psychiatry i psychologa /psychoterapeuty . Podczas wizyty u specjalisty możliwe będzie z jednej strony postawienie diagnozy , z drugiej zaproponowanie Pani pomocy - żeby mogła Pani lepiej radzić sobie ze stresem, myślami rezygnacyjnymi, które są niepokojące.