Ból brzucha, kamica pęcherzykowa i podwyższony poziom glukozy

Witam, pierwszy incydent z moim zdrowiem miał miejsce 3 lata temu.Pewnego dnia zaczął boleć mnie brzuch po lewej stronie,pod żebrami-ostry,kłujący, czasami jakby był z tyłu pleców.W stolcu pojawiła się krew.Poszłam zrobić USG jamy brzucha-wykazało mały kamyk na woreczku żółciowym.Później zaszłam w drugą ciążę.Minęły 2 lata i problem powrócił(bez krwi w stolcu).Po badaniach podwyższony poziom glukozy gdzie nigdy nie miałam z tym problemu.Dietę oczywiście stosuję lekką.Gdzie szukać pomocy?

Każdy z tych trzech elementów ma inną przyczynę. Należy udać się do chirurga ogólnego ... do cholecystektomii laparoskopowej trzeba będzie się szykować. Jeśli jest nadwaga --- odchudzać się (glukoza sama spadnie). Jeśli krwawienia z dolnego odcinka powtarzają się --- do zrobienia kolonoskopia.