Ból brzucha, mdłości i zawroty głowy a starania o dziecko

Dzień dobry. Mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 8 listopada (okres mam co 31 dni) więc kolejną powinnam dostać 9 grudnia niestety do tej pory nie dostałam a uprawialiśmy z mężem stosunki w dniach płodnych. Dziś rano zrobiłam test ciążowy niestety wyszedł negatywnie nie wiem czy nie za wcześnie zrobiłam test. Mam takie objawy, jak ból brzucha, uczucia mdłości i czasem zawroty głowy ale nic poza tym. Staramy się o dzidzię ale nie wiem czy te objaw" nie są tylko moim wymysłem. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to pierwsze objawy ciąży. proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.