Ból brzucha, nabrzmiałe piersi i wymioty a negatywne testy ciążowe

witam wszystkich mam taki problem prawie od dwóch tygodni boli mnie brzuch dwa razy wymiotowałam z rana jak wstałam często boli mnie głowa robi mi się gorąco i zaczyna kręci mi się w głowie dodam że dwa razy zasłabłam mam nabrzmiałe piersi jak bym miała miesiączkę dostac. Dodam że miesiączkę miałam 19 października myślałam że to może ciąża ale test wyszedł negatywny. Proszę o pomoc czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży?

Proponujęna początek wykonać powtórnie test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona proszę zgłosić się do internisty. W przeciwnym wypadku należy zgłosić sie do ginekologa.