Ból brzucha od lewego łuku żeber do biodra

Ból brzucha. Od długiego czasu boli mnie brzuch od lewego łuku żeber aż do kolca biodrowego górnego, a ponadto zdarza się, że dostaję ostrego ataku bólu po którym muszę skorzystać z toalety (powód: biegunka) oraz mam uczucie jakby ktoś wkładał mi coś po żebra. Co może być powodem tego?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć .Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.