Ból brzucha oraz przepuklina rozworu przełykowego i uchyłki esicy

Tata 5 lat temu zmarł na raka trzustki. Od kilku tygodni mocniej bolały mnie plecy. 7 dni temu mocny ból brzucha, raz z lewej, raz z prawej, raz pod mostkiem. Utrata apetytu i spadek wagi stopniowy. Wezwałem pogotowie. Krew cała w normie, w tym bilirubina cał. 1,1, cukier 113, amylaza we krwi jak i moczu po środku normy. 2 x rentgen, 2 x usg i gastroskopia wykazały podniedrożność, przepuklinę rozworu przełyku oraz uchyłki esicy. Czy wykonać tomografię lub rezonans ? Czy to może być rak ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga ogólnego. Po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej analizie wykonanej juz diagnostyki będzie można określić odpowiednie postępowanie.