Ból brzucha po karmieniu mlekiem modyfikowanym u 3-tygodniowego dziecka

Dziecko 3 tygodniowe karmione mlekiem modyfikowanym Bebiko strasznie "wije sie" i boli go brzuszek po karmieniu. Nieraz nawet juź w trakcie choć niby je z apetytem. Ale potem cierpi. Czy zatem zmienic mleko?

Milena Lubowicz

Proszę skontaktować się z lekarzem pediatrą, który zbierze dokładniejszy wywiad, zbada dziecko i zdecyduje jakie mleko wprowadzić.
Pozdrawiam