Ból brzucha po każdym posiłku, wzdęcia i bulgotanie w żołądku u 31-latki

Witam, od kilku miesięcy czuję ból brzucha po każdym posiłku, dodatkowo jestem wzdęta i gromadzą się naprawdę śmierdzące gazy których nie potrafię kontrolować. Wypróżniam się regularnie , czasami kilka razy dziennie. Najpierw te objawy pojawiały się po zjedzeniu jogurtu lub serka wiejskiego, natomiast teraz już nie ma znaczenia co i w jakiej ilości zjem, za każdym razem mam bulgotanie w brzuchu, robię się wzdęta i puszczam bąki. Mam 31 lat, 168 cm wzrostu i ok 80 kg wagi. Proszę o pomic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na zaburzenia w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.