Ból brzucha po kuracji przeciw Helicobacter pyroli

Mam helico bacter przeszedlem kuracje anzybiotykiem mimo tego dalej mam bole ale po lewej stronie brzucha na dole nie sa one czesta ale som mam alergie pokarmowi na fruktoze i laktoze .Do toalety chodze 3razy dziennie i uawsze rano przed ubikacja mam bole brzucha mijaja po zrobieniu stolca jestem przygnebiony dalszym bolem brzucha i moje stolce nie sa normalne czasami jakby to byla lekka biegunka czasami normalnie i mam tez bole na dole z tylu plecow czesto przy naglym wstaniu lapie mnietamskur

Witam,

Opisywane objawy raczej sa zwiazane z dysfunkcja jelita grubego, co nie jest rzadkie przy nietolernacji pokarmowej o ktorej Pan wspomina. Warto problem kompleksowo rozwiazac podczas konsultacji u gastrologa.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga