Ból brzucha po lewej stronie brzucha podczas poruszania oraz nudności

Witam , mam pytanie. OD 2 dni nam dziwny bol brzucha z lewej strony tak jakby kolka , boli mnie przy siadaniu i chodzeniu , gdy głęboko oddycham . Do tego mam nudnosci oraz bole glowy. Odczuwam zmeczenie. W szpitalu powiedzieli ze to prawdopodobnie mięśnie ?!. Bo bylem wczoraj na ostrym dyżurze. Prosze o rade. Jarek

Lek. Paweł Baljon

Witam. Niestety nie da się precyzyjnie określić przyczyny dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania - mogą być wynikiem kolki nerkowej, zapalenia pęcherzyka żółciowego lub wzmożonego napięcie mięśni. Jeśli lekarz który Pana badał nie zalecił obserwacji w warunkach szpitalnych nie ma powodów do niepokoju.