Ból brzucha po lewej stronie pod żebrami i nadużywanie leków przeciwbólowych

witam Boli mnie brzuch po lewej stronie pod żebrami .Czy to może być po braniu leków przeciwbólowych przez około 10 dni 1 i czasami 2 tabletki dziennie czy to może być od tego? I co mnie boli? Boli od tygodnia a od dwoch dni boli tez po prawej stronie pod zebrami oraz plecy

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić co boli konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie, nie da się tego określić na podstawie samego opisu. Być może są to bóle żołądka z powodu przyjmowania leków przeciwbólowych ale należy wykluczyć wiele innych przyczyn, a do tego niezbędna jest wizyta u lekarza rodzinnego.