Ból brzucha po lewej stronie u 37-latki z chorą trzustką i wyciętym pęcherzykiem żółciowym

WITAM mam pytanie ,choruje na trzustke ,ponato mam wyciety woreczek żółciwy i jestem po kamienicy żółciowei.Mam 37 lat ,od paru dni pobolew mnie brzuch ,dokładnie po lewej stronie z boku pod piersiami,jestem na diecie od roku ,ponato przeszłam małe załamanie nerwowe,ma dużo stresu ....CZY sa to bule kturymi powinnam sie martwić ,czy to na tle nerwowym...zaznacze że jak wezmę krople żołodkowe i siemie lniane czasami przechodzi...pozdrawiam wioletta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Z pewnością konieczne są dodatkowe badania oraz bezpośrednie badanie lekarskie. Nie można jednak wykluczyć tła trzustkowego.