Ból brzucha po połogu

Witam!
Poród odbył się 13 kwietna 2010 roku przez cięcie. Obecnie moje dziecko ma siedem miesięcy. Nadal karmię piersią w dzień i w nocy, od miesiąca zjada też 2 posiłki stałe w ciągu dnia. Ciągle nie mam okresu. Od tygodnia pojawiły się u mnie delikatne bóle w dole brzucha i w dolnej części krzyża podobne do bóli menstruacyjnych. Robiłam tydzień temu test ciążowy wyszedł negatywnie.

Co oznaczają te delikatne pobolewania w ciągu dnia i nocy, zwiastują zbliżającą się miesiączkę? Czy to może być jakaś dolegliwość, którą powinnam leczyć?
Pozdrawiam a.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Dopóki karmi Pani piersią miesiączka może się nie występować. Jak rozumiem, zaczyna powoli odstawiać dziecko od piersi, więc powoli cykle powinny wracać. Opisywane przez Panią dolegliwości rzeczywiście mogą zwiastować zbliżający się okres.
Nie widzę powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.