Ból brzucha po posiłku, wzdęcia, odbijanie i przelewanie w żołądku
Witam. Miałam robioną gastroskopię, usg brzucha - nie wykazało nic negatywnego. Po każdym posiłku boli mnie brzuch, mam wzdęcia, czasem odbijanie, przelewanie w brzuchu, czasem lekkie krwawienie. Czy mogą być to związane z jelitami? Zastanawiam się nad kolonoskopią. Proszę o poradę. Weronika

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę o choroby jelit. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.