Ból brzucha po przebudzeniu

Witam od dłuższego czasu mam kłopot z bólem brzucha po przebudzeniu któremu towarzyszą gazy lub konieczność wypróżnienia.Ból ten znika gdy zacznę chodzić lub wydalę kał.Do tego nie czuje praktycznie głodu ani apetytu.staram się jeść 3 razy dziennie.Do objawów można dołączyć ranne mdłości i po zjedzeniu czegoś .Dziwne jest to że obiawy te nie występują ciągle czasami mam magiczne ozdrowienie czasem tylko kilka z nich.Prawe oko ma pogorszenie ostrości zmienne.Wszystkie obw zaczeły się od stresu

Aleksander Ropielewski

Bardzo możliwe, że są to objawy zespołu nadwrażliwości jelit, jednak zanim możliwe będzie postawienie takiego rozpoznania konieczne jest przeprowadzenia badań dodatkowych, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ na chwilę obecna trudno jest jednoznacznie stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.