Ból brzucha po stosunkach w dni płodne a szanse na ciążę

Staramy sie z mezem o dziecko. Dni plodne mialam od 1-3 stycznia wspolzylismy dosc intensywnie. Od 7stycznia codziennie do dzis boli mnie brzuch, to jest dosc dziwny bol nie jest silny ale odczuwalny, mam wrazenie ze moj brzuch jest troche wiekszy ale to moze tylko moje takie wrazenie. Boli mnie tak na dole i jakby jajniki. Ciezko dokladnie okreslic gdzie.Nigdy wczesniej nie bolal mnie brzuch az tak dlugo zwykle nie mam problemu z brzuchem. Czy jest mozliwe ze jestem w ciazy prosze o odp.?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest możliwe, że jest Pani w ciąży. Potwierdzić to będzie można po 2 tygodniach od stosunków w dni płodne lub w terminie spodziewanej miesiączki za pomocą testu ciążowego. W razie wątpliwości proszę się zgłosić do Poradni Ginekologicznej.