Ból brzucha pod żebrami a USG w normie

Od ponad pół roku boli mnie parę razy w tygodniu brzuch z lewej strony pod żebrami. Bóle są bardzo silne i odczuwam je jakby ktoś wbił mi nóż w brzuch I jeszcze nim ciągle poruszał. USG brzucha nic nie wykazało. Bóle występują Nie regularnie. Stolec oddaje 2-3 razy w tygodniU. Nie wiem co może być przyczyną bólu albo jakie jeszcze badania zrobić?

Witam. Ważne jest tutaj co nasila występowanie bolow, wysiłek fizyczny? Posilek? Menstruacja? Sugeruje wizytę u gastrologa.