Ból brzucha pod żebrami nasilający się wieczorem

witam! od tygodnia boli mnie brzuch po lewej stronie pod żebrami na wysokości pępka, ból nasila się późnym popołudniem a o 20 to zwijam się z bólu aż łzy mi lecą, ból potem promieniuje aż do pachwiny i do pleców od połowy w dół. potem ból już jest tak mocno nasilony że zaczyna bolec cały brzuch. brzuch mam cały czas tak jak by był napompowany , a kiedy jem to mi sie też ból nasila. jestem 26 l kobietą , czy to coś groźnego? bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje za odpowiedź

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości zdecydowanie wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania klinicznego i dokładnego wywiadu. Mogą być bowiem związane z kamicą nerkową, chorobami zapalnymi jelit czy schorzeniami przydatków (torbiele, zapalenia). Proponuję zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.