Ból brzucha podczas okresu

Od grudnia tamtego roku zaczął bardzo boleć mnie brzuch podczas okresu, zazywałam wszelkie tabletki apap itd pomagało tylko na kilka godzin. Potem zazywałam tabletki ziołowe na bolące miesiaczki, pomogło z raz brzuch bolał ale mniej, Co miesiąc mam regularny okres a brzuch boli tak bardzo ze trace apetyt, czuje sie słabo chce mi sie wymiotować. Co robi? Jaka moze byc tego przyczyna . Mam 16 lat.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie objawy mogą świadczyć o endometriozie. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.