Ból brzucha podobny do napadu kamicy żółciowej

2 tyg. temu miałem ból brzucha podobny do napadu kamicy żólciowej (wycięty pęcherzyk żółciowy 3lata temu). Ból brzucha znikł ale pojawiło się kłucie w prawym boku pod żebrem.Bardziej boli przy dotyku( mniejwiecej w miejscu wyciętego pęcherzyka). Dostałe m leki rozkurczowe ale to nic nie pomaga. Czy to zrosty? Badania krwi i kału miałem robione = ok. Możliwe że coś zjadłem lub stres. Jeżeli to stres lub dieta to ile to może trzymać?

Takie dolegliwości bólowe w tej okolicy i typu kłującego raczej są związane z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów międzyżebrowych. Takie dolegliwości powinny ustąpić dość szybko samositnie albo po zwykłych lekach dostępnych bez recepty przeciwbólowych. W razie nieustępowania dolegliwości radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.