Ból brzucha promieniujący do kręgosłupa

Dzień dobry.Od kilku dni boli mnie brzuch po lewej stronie z boku promieniujacy do kregoslupa fZrobiłam próby wątrobowej i trzustkowe alat aspat ggtp ldk amylaza bilrubina wszystko wporzatku.W czerwcu robiłam usg jamy brzusznej i tez ok a robie co pól roku usg j.brzusznej morfologia też dobrze to z kad ten ból.Cierpie na IBS czy to trzustka

Aleksander Ropielewski

Nie wydaje się aby przyczyna leżała w przewodzie pokarmowym a raczej może wynikać z zaburzeń neurologicznych lub układu ruchu lub przyczyn kardiologicznych. Trudno mi stwierdzić to jednoznacznie bez możliwości przeprowadzenia badania, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.