Ból brzucha promieniujący na plecy

Dzien Dobry Chciałabym nawiązać do moje siosty bólu brzucha . Trwa on juz od 2 lat. Ból można opisać jakoś przychodzący po jedzeniu i wczasie aktywnego spędzania czasu . Ból jest na środku brzucha promieniuje na plecy i wchodzi pod żebra . Mieszkamy w Wielkiej Brytani i lekarze tutaj lecza ja tramadole który musi brać co 4 godziny i wiele innych leków . Wspomnę tez ze ona jest po operacji usunięcia kamieni i woreczka żółciowego . Tutaj lekarze nie wiedza co jej jest ;( i tak to sie ciągnie ..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe jamy brzusznej mogą być wynikiem patologii przewodu pokarmowego, trzustki, nieprawidłowej diety, zrostów pooperacyjnych jak i wielu innych nieprawidłowości. Sugeruję dokładną diagnostykę - warto wykonać zarówno badania laboratoryjne jak i obrazowe.