Ból brzucha przy cyście

Mam cyste na torbielu z z lewej strony 5 cm bardzo boli mnie brzuch jest mi nie dobrze boli mnie lewa noga i plecy czuje sie zmeczona caly czas lekarz powiedzial ze mam czekac na list ze szpitala mieszkam w uk co robic ? Przepisal mi leki przeciwbolowe cocodamol i ibuprofen ale to nie pomaga. Powinnam czekac czy jechac do szpitala

Jeżeli ból nasilił się lub zmienił się jego charakter względem tego, co czuła Pani w czasie wizyty u lekarza, to należy rozważyć wizytę ponowną u lekarza. Jeżeli dolegliwości są podobne, to można poczekać na leczenie.