Ból brzucha przy oddawaniu moczu

Witam mam 27 lat czesto oddaje mocz i boli mnie brzuch piecze.Bylam 2 razy na wyniku posiewu moczu niestety wyszedl ze badanie zostalo zle zrobione ale ja je prawidłowo przeprowadzilm.Po raz kolejny bylam po skierowanie na mocz mecze sie z tym bolem.Nie moge zadnych lekow brac gdyz z mezem staramy sie o dziecko.Cały czas mnie boli co mam zrobic ten bol mnie przeraza prosze o porade.POZDRAWIAM

Witam, po badaniach (mocz badanie ogólne, posiew moczu, USG układu moczowego) wizyta u urologa. Jeśli okaże się że przyczyną dolegliwości jest infekcja (zakażenie) leczenie jest typowe, jeśli dolegliwości istnieją mimo braku zakażenia to wskazana wizyta u urologa lub u urologa, który zajmuje się niebakteryjnymi zapaleniami pęcherza - np. zapalenie śródmiąższowe, zespół bolesny miednicy itp. Pozdrawiam RH