Ból brzucha przy stresie a wyniki gastroskopii

Witam, dzisiaj miałem robioną gastroskopie poniżej link do przebiegu badania i rozpoznanie lekarza: " Przełyk i wpust bez zmian. Dno, okolica podwpustowa niezmienione. Obfite nieprzejrzyste jeziorko. Trzon i antrum miernie przekrwione. Opuszka i cz pozapuszkowa podobnie. test u./- K29"Link:http://www.youtube.com/watch?v=Q_YPlXfcY4o&feature=youtu.be Moje pytanie brzmi czy to mogłoby tłumaczyć codzienne bóle brzucha zwłaszcza przy stresie ? jak to leczyć ? Dziękuje i pozdrawiam Michał

Witam! Wynik badanie wskazuje na zapalenia błony śluzowej żołądka. Jego obecność jak najbardziej tłumaczy bóle brzucha, szczególnie te zlokalizowane w okolicy nadbrzusza. W leczeniu stosuje się preparaty zmniejszające wydzielanie żołądkowe. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zapisze Panu odpowiednie leki.