Ból brzucha, stawów kolanowych i stan podgorączkowy

Panie Doktorze, bardzo proszę o odpowiedź. Moja 4-letnia córka dostała w nocy bólu brzuszka i stawów kolanowych. Do tego miała stan podgorączkowy 37,1, który utrzymywał się do popołudnia. Kolanka nie bolały jej w dzień, ale znów zaczęly wieczorem. Ból brzucha ustąpił. Co może być przyczyną takiego stanu? Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże infekcyjne. Wskazana jest wizyta u lekarza.