Ból brzucha, suńce i utrata apetytu u 10-latki

Witam mam corke 10 letnia i narzeka na bol brzucha w kolo pepka robilam badania na owsiki ale ich nie ma kupy robi normalne ale cuchnace i czesto jej sie beka jest blada since pod oczami i utrata apetytu w poniedzialek jedziemy na usyg brzucha czy sie ja bardzo stresuje oby nic zlego nie wyszlo takie napady brzucha sa co dwa tyg przechodzila wirus wymioty i bol brzucha

Witam! Opisane objawy mogą być pozostałością po przebytych wirusowych zapaleniach przewodu pokarmowego. Myślę że w tej sytuacji oprócz usg warto wykonać podstawowe badania krwi (morfologia, jonogram, enzymy wątroby i trzustki).