Ból brzucha w 12. tygodniu ciąży

Jestem w 12 tygodniu w ciąży i od 2 dni boli mnie brzuch od pod piersiami do pępka i z boku. Jest to tępy ból a czasami nawet ukłucia są to. Boję się że to coś poważnego......

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Proszę niezwłocznie udać się do ginekologa do kontroli. Wskazana jest konsultacja przyczyny występujących objawów - w pierwszej kolejności należy wykluczyć patologie związane z ciążą. Jeśli ginekolog wykluczy przyczynę położniczą, należy udać się do lekarza rodzinnego.