Ból brzucha w 21 tygodniu ciąży

Witam, od południa pobolewał mnie brzuch, ból nasilił sie po południu, tępy, od czasu do czasu ostre ukłucie-raczej w dolnych partiach i z prawej strony. Nie czuje aby brzuch był bardziej twardy niż zwykle-początek 21tc. Do tego ból w krzyżu-dość silny, brak krwawienia, temp. 37,3. Ogólnie czuję się jak przed grypą. Czuję ruchy ale nieco inaczej niż zwykle. Reaguje wolniej na moje poruszanie się i zjedzeńie np czegoś słodkiego. Czy jechać jednak do szpitala na usg?

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ objawy są nieswoiste.