Ból brzucha w 21 tygodniu ciąży
Witam, od południa pobolewał mnie brzuch, ból nasilił sie po południu, tępy, od czasu do czasu ostre ukłucie-raczej w dolnych partiach i z prawej strony. Nie czuje aby brzuch był bardziej twardy niż zwykle-początek 21tc. Do tego ból w krzyżu-dość silny, brak krwawienia, temp. 37,3. Ogólnie czuję się jak przed grypą. Czuję ruchy ale nieco inaczej niż zwykle. Reaguje wolniej na moje poruszanie się i zjedzeńie np czegoś słodkiego. Czy jechać jednak do szpitala na usg?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Ponieważ nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ objawy są nieswoiste.