Ból brzucha w okolicy mostka a przyjmowanie antybiotyku

Strasznie boli mnie nadbrzusze okolice mostka bardziej Prawa strona I primieniuje do lopatki jest wydety a wygodniej z nogamI ugietymi. Biore antybiotyk- dalacin c. Ale tez Oslonowe. Czy to Od antybiotyku..? Od zawsze mam problemy z jelitem po jedzeniu wydety brzuch itp.. Ale teraz... Jest straszny zastanawiam sie nad Pogotowiem..

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią dolegliwości mogą być związane z przyjmowaniem antybiotyku, ale nie można również wykluczyć innych przyczyn. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam konsultację lekarską.