Ból brzucha w okolicy pępka

Witam strasznie boli mnie brzuch w okolicy pepka/podbrzusza do tego mój żołądek warjuje byłam w szpitalu bo już nie mogłam raz mam biegunkę a raz zatwierdzeniewytrzymać zrobili mi wyniki (wyszły bardzo dobrze) lekarz jedynie wspomniał coś o malutkiej peknietej zylce w okolicy macicy oraz niewielką ilość niezidentyfikowanego płynu W podbrzuszu

"raz mam biegunkę a raz zatwierdzenie" oraz bóle brzucha przy braku zmian w badaniach moze odpowiadać zespołowi jelita drazliwego. Natomiast PŁYN W PODBRZUSZU ZAWSZE wymaga KONTROLI BO W NORMALNYCH WARUNKACH MA GO TAM NIE BYĆ!!!. Prosze wykonać kontrolne badania USG brzucha i miednice małej a takze iść o ginekologa.

Pozdrawiam
Marcin Koncewicz