Ból brzucha w okolicy pępka i guzek pod pępkiem

Witam od 4 dni strasznie boli mnie brzuch w okolicy pępka, 3 dni temu zauważyłam że pod pepkiem powstał twardy guzek o wielkości 1 cm oraz z tym pępka zaczęła Sączy się krew. Byłam na pogotowiu Usg i ultrasonograf nic nie wykazało pomimo że lekarze czuli pod palcami tego guzka. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu, może być izbę przyjęć. Konieczne badanie lekarskie móc coś więcej powiedzieć