Ból brzucha w okolicy pępka i spóźnianie się okresu

Witam, mam bol brzucha w okolicy pepka , taki kujacy, dodam ze okres mi sie spoznia 5 dni zawsze byl na czas, co to moze byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii układu pokarmowego, układu moczowego jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Jeśli krwawienie nie pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.